Ab'er İstanbul

 Ab’er İstanbul, 2019 yılında pek çok Müslüman kadının bildiği bir mücadele sonucu doğdu.  kendilerine güven duymayı sağlayan rahat, kaliteli abayalar üretmek için yola çıkan Ab’er İstanbul 2019 yılı ocak ayında kuruldu.İslam ihsan geleneğinden esinlenen, her şeyi güzellik ve mükemmellik ile yapan tasarım ekibimiz, kumaşları seçerken nefes alabilen, rahat, yıkanabilir, dayanıklı ve güzel olduklarından emin olmak için birçok kez test sürecinden geçirdi.Ab’er İstanbul büyüdükçe, Abaya giyme deneyimini arttırmaya devam ediyor.  ilk olarak Ağustos 2019’da Luxury Koleksiyonunu yayınladı.  Luxury Koleksiyonunu en son kumaş teknolojisini titiz bir tasarımla birleştiren Heritage koleksiyonu takip etti.

 


BU SADECE BAŞLANGIÇGünlük abayalardan, sürdürülebilir yeniliklere, tasarım, stil ve teknolojiyi bir kadının hayatındaki her durum için mükemmel abaya ile birleştirmeye kararlıyız. İyi abaya yapmamız yeterli değil; her zaman sahip olmayı dilediğiniz abayaları - ya da asla hayal edemediklerinizi - mümkün kılmayı amaçlıyoruz.

 


Açıklık, saygı, büyüme, yaratıcılık ve eğlence rehberliğinde, müşterilerimizin her zaman yaptığımız işin merkezinde olduğu inancıyla çalışıyoruz.